Avcı: “Halkımıza söz verdik biz onlara hizmet için geldik”

VAN-Hafiziye Mahallesi’nin sakinleriyle bir araya gelen Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanları Şehsade Kurt ve Azim Yacan, çalışmalara dair görüş ve önerilerini aldı. Eşbaşkan Avcı, Van’a en güzel hizmetin verileceğini söyleyerek, “Halkımıza söz verdik biz onlara hizmet için geldik” dedi.

Avcı: “Halkımıza söz verdik biz onlara hizmet için geldik”

Hafiziye Mahallesi’nin sakinleriyle bir araya gelen Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanları Şehsade Kurt ve Azim Yacan, çalışmalara dair görüş ve önerilerini aldı. Eşbaşkan Avcı, Van’a en güzel hizmetin verileceğini söyleyerek, “Halkımıza söz verdik biz onlara hizmet için geldik” dedi.

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı, İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanları Şehsade Kurt ve Azim Yacan halkın sorunlarını dinleyerek, yapılacak çalışmalara dair görüş ve önerilerini almaya devam ediyor. İpekyolu İlçesi’ne bağlı Hafiziye Mahallesi’nde halkla bir araya gelen Eşbaşkanlar, yapılacak çalışmalara dair halkın görüş ve önerilerini aldı. Düzenlenen buluşmaya HDP İpekyolu İlçe Eşbaşkanı Bahatin Karaman, VASKİ Genel Müdürü Şeref Demir, ilgili daire başkanları da katıldı.

Eşbaşkan Avcı ve beraberindekilerin ilgiyle karşılandığı toplantıda, yurttaşlar mahallede yaşanan sorunları dile getirdi. Sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Eşbaşkanlar, alınan notlar çerçevesinde çözüm odaklı çalışmaların başlatılacağını söyledi. 

Yapılan toplantılara katılımın önemine vurgu yapan Eşbaşkan Avcı, “Halkımıza söz verdik biz onlara hizmet için geldik. Sandıktan çıkmak başarıdır. Ama sandıktan çıkacak oy oranına göre hizmet etmek başarı değil. Bize göre başarı, verilen söz ne zaman yerine getirilirse o zaman başarı elde edilir. Sandıktan çıkmak başarının ilk adımı ondan sonra sözünün eri olmaktır. Kayyumun bıraktığı çok büyük bir borç var. Bu hizmet yapmayacağımızın anlamına gelmiyor. Van’a en güzel hizmeti yapacağız. Şimdi Van’a önümüzdeki 40-50 yıla kadar yetecek bir hizmet projemiz var. Şimdi dünyada Van, ahirette iman deniliyor ya, bu sözde kalmasın, söz olmaktan çıkaralım. Herkes ahiret için iman arıyorsa biz de dünya için Van’ı arayalım. Van arar duruma gelsin. Bunun için çok güzel projeler ve çalışmalar yapacağız” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER