Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi virüse yakalandı

İSTANBUL - Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin de aralarında olduğu yönetim, futbolcular, teknik ekip ve tesis çalışanlarından oluşan 8 kişinin koronavirüsü testleri pozitif çıktı.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi virüse yakalandı

Beşiktaş Jimnastik Kulübü (BJK), başkanları Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Kulübün 15 gün önce gruplar halinde idmana çıkmaya başlayan oyuncularına teknik heyetine geçen hafta yapılan koronavirüsü testlerinde bir oyuncu ve teknik personelin sonuçlarının pozitif çıkmasıyla antrenmanlar sonlandırılmıştı.

Kulüp yönetimi, oyuncular ve teknik heyet, 6 gün aradan sonra Sağlık Bakanlığı yetkilileri tarafında dün yeniden virüs testinden geçti. Bugün çıkan sonuçlara göre toplam 8 kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada Başkan Ahmet Nur Çebi'nin de testinin pozitif çıktığı açıklandı.

Kulüp Başkanı Çebi ile ilgili yapılan açıklamada "Başkanımız Ahmet Nur Çebi’nin 13 Mayıs Çarşamba günü BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde gerçekleştirilen Covid-19 testi pozitif sonuç vermiştir. Başkanımızın en kısa sürede sağlığına kavuşması için tedavi sürecine ilgili prosedürler doğrultusunda hemen başlanmıştır” denildi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2020, 17:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER