Senem Kılıç’tan Sağduyu Çağrısı

Milliyetçi Hareket Partisi (mhp) İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, Ankara’da Yaşanan Terör Saldırısını Kınadı.

Senem Kılıç’tan Sağduyu Çağrısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Senem Kılıç, Ankara’da yaşanan terör eylemini kınayarak hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlara ise acil şifalar diledi. MHP olarak terörün her türlüsüne en başından bu yana karşı olduklarını vurgulayan Kılıç, tüm vatandaşları sağduyuya çağırdı.
Başkent Ankara’da Türk milletinin terörün kanlı ve hain yüzüne bir kez daha maruz kaldığını söyleyen Kılıç, “Ülkemizin geleceği hiç olmadığı kadar tehlike altındadır. Hain eller tarafından ardı ardına yinelenen saldırılar ve sahnelenen hıyanet senaryoları milletimizin dayanışma ruhunu ve kardeşliğimizi hedef almaktadır. Ülkemizin kalbinde, Kurtuluş Savaşı destanımızın karargahı Başkent Ankara’nın göbeğinde bombalar patlatma cesaretini gösterenler kim olursa olsun bir an evvel ortaya çıkarılma ve hak ettikleri cezayı almalıdır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin de vurguladığı gibi sabredecek takatimiz artık kalmamıştır. Devleti yönetenler taşıdıkları sorumluluğun bilincine varmalı milletin kendilerinden beklediği ciddiyeti göstermelidir. Yaşanan ölümler karşısında Hükumet yetkilileri birbirini tutmayan beyanat vermek devletin azametini gösterecek yürekliliği, yıkılan milli güvenliği ayağa kaldıracak iradeyi derhal, gecikmeksizin sergilemelidir” ifadelerini kullandı.
“HİÇBİRİMİZİN CAN GÜVENLİĞİ YOK”
Milliyetçi Hareket Partisi olarak büyük şehirlere yönelebilecek terör saldırıları hakkında defalarca uyarıda bulunduklarını hatırlatan Senem Kılıç, “Ankara’daki son patlama tek kelimeyle bir yıkımdır. Canlı bombaların başkentimize kadar gelebilmesi, güvenlik ve istihbarat kurumlarının ise bundan habersiz kalmaları ise sorgulanması gereken ayrı bir sorundur. Teröristler tüm Türkiye’ye her an her yerde canımıza kast edebilecek güce sahip olduklarını göstermiştir. Artık hiçbir vatandaşımızın can ve mal güvenliği kalmamıştır” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER