Eskişehir EMEP Eski Yöneticilerinden Tedik De Yaşamını Yitirdi

EMEK Partisi (EMEP) Eskişehir İl Başkanı Hüseyin Öge, Ankara’daki patlamada, aralarında eski İl Yönetim Kurulu üyelerinden Korkmaz Tedik’in de olduğu 8 partililerinin yaşamını yitirdiğini açıkladı.EMEP İl Başkanı Öge, meydana gelen...

Eskişehir EMEP Eski Yöneticilerinden Tedik De Yaşamını Yitirdi
EMEK Partisi (EMEP) Eskişehir İl Başkanı Hüseyin Öge, Ankara’daki patlamada, aralarında eski İl Yönetim Kurulu üyelerinden Korkmaz Tedik’in de olduğu 8 partililerinin yaşamını yitirdiğini açıkladı.
EMEP İl Başkanı Öge, meydana gelen patlamayla ilgili yaptığı açıklamada, "Ankara’da yaşamını yitiren 8 Emek Partisi üyesinden biri de EMEP Eskişehir eski İl Yönetim Kurulu üyemiz Korkmaz Tedik. Daha önce 3 yıl yönetim kurulu üyeliğimizi yapmıştı, benim de başkan olduğum dönemde il yönetiminde görev yaptı. Malatyalı Korkmaz Tedik su mühendisiydi, iş bulamayınca güvenlik uzmanı belgesi almış ve iş için Denizli’ye taşınmıştı. Son olarak da merkez yöneticisi olarak görev yapıyordu. Çok fazla yaralı insan var, önceki dönem il başkanımız İbrahim Akgün de yaralı, hastanede şu anda" diye belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER