Önü kesilen otobüsteki genç kadın darp edilerek kaçırıldı

ANKARA – Ankara-Mersin seferini yapan bir yolcu otobüsünün önünü Aksaray’da keserek zorla binen saldırganlar, Kadriye Çavuş adlı genç kadını darp ederek kaçırdı.

Önü kesilen otobüsteki genç kadın darp edilerek kaçırıldı

Bir turizm firmasının Ankara-Mersin seferini yapan yolcu otobüsünde seyahat eden Kadriye Çavuş isimli genç bir kadın, önünü kestikleri otobüse binen bir grup erkek tarafından diğer yolcuların gözü önünde kaçırıldı. Olay, Aksaray Tuana Turistik Tesisleri’nde verilen molanın hemen ardından yaşandı. Verilen molanın ardından saat 16.00 sıralarında yeniden hareket eden otobüsün önü bir süre sonra 06 BFJ 470 plakalı beyaz bir araç tarafında kesildi. 

Araçtan inen bir grup erkek, içerisinde girdikleri otobüsteki Kadriye Çavuş’u araçtan indirmeye çalıştı. Direnen kadını saçlarından tutup çekerek zorla otobüsten indiren saldırganlar, ardından yerde sürükledikleri kadını kendilerine ait araca bindirdi.

Diğer yolcular tarafından cep telefonu ile kayıt altına alınan o anlar, sosyal medyada paylaşıldı.Görüntülerde Çavuş’un zorla araçtan indirilmeye çalıştığı anlarda diğer yolculara polise haber vermeleri konusunda yardım istediği görülüyor.

Olay sonrası yolcular polise haber verirken, Çavuş’un akıbeti konusunda henüz bilgi edinilemedi.

Mezopotamya Ajansı

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 22:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER