Malatya’da Silahlı Kavga

Malatya’da şehrin en işlek caddelerinden birinde yaşanan silahlı kavgada, mermiler havada uçuştu. Seyir halindeki bir minibüse de mermi isabet ederken, olayda yaralanan olmadı.Kavaklıbağ Mahallesi Göktuğ Sokak üzerinde iki grup arasında yaşandığı...

Malatya’da Silahlı Kavga
Malatya’da şehrin en işlek caddelerinden birinde yaşanan silahlı kavgada, mermiler havada uçuştu. Seyir halindeki bir minibüse de mermi isabet ederken, olayda yaralanan olmadı.
Kavaklıbağ Mahallesi Göktuğ Sokak üzerinde iki grup arasında yaşandığı öğrenilen kavgada silahlar konuştu. İddiaya göre, taraflardan biri karşı tarafa silahlıyla rastgele ateş açtı. Bu sırada yolda ilerleyen 44 DY 216 plakalı minibüsün arka camına isabet eden mermi çekirdeği camı kırarak içerideki koltuğa düştü. Sadece şoförün bulunduğu minibüste merminin isabet ettiği arka koltukta kimsenin olmaması sevindirdi.
Kavganın Turgut Temelli Caddesi’ne taşması sonucu silah sesleri burada da devam etti. Burada da bir dönercinin ön kısmında devam eden kavgada şans eseri kimse yaralanmazken, olayda silahla ateş ettiği belirlenen M.K. kaçtı.
Polis ekipleri kısa sürede olay yerine gelirken, kavganın yaşandığı bölgede yapılan incelemede yaklaşık 6-7 adet boş kovana rastlanıldı. Turgut Temelli Caddesi ve Göktuğ Sokak’ta polis ekipleri olay yerini güvenlik çemberine alırken, olay yeri inceleme ekipleri inceleme yaptı. Vatandaşların kalabalık olduğu saatte yaşanan olayda şans eseri kimsenin burnunun kanamaması büyük şans olarak görülürken, polis olaya karışan şüphelileri yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER